reklama 11C

Marcové preteky v Motešiciach

 13.03.2015 22:51 | AUTOR

Posledné oba marcové víkendy sa konali tradičné halové preteky, ktoré začínajú jazdeckú sezónu v Motesickom žrebčíne. Pre účastníkov boli nachystane súťaže, kde dostali možnosť aj jazdci Hobby. Vrcholilo sa stupňovanou náročnosťou na výške 120 cm...

reklama 12C

Foto Lubomír Paučo

Na úvod sezóny zavítalo do žrebčína dovedna 22 jazdeckých dvojíc čo činilo spolu niečo okolo 50 štartov. Nakoľko počasie ešte nedáva jazdcom možnosť plného tréningu účasť a kvalita bola nad očakávanie k spokojnosti usporiadateľa TJ ZREBCIN MOTESICE.

Pokračovaním skokovej sezóny v Motešiciach bola uplynulý víkend 7.a 8.marca , tradičná Cena MDŽ. Dvojdňové podujatie sa tešilo za krásneho jarného počasia početnej návšteve zo strany jazdcov. Opäť si svoje sily zmerali jazdecké dvojice od jazdcov Hobby , cez zahajovacie skákanie pre mladé kone až po show Ride a Drive.

V nedeľných piatich súťažiach sa predstavila početná jazdecká ,,rodina,, a vyrovnané výsledky jazdcov naozaj potešili. Vrcholom podujatia bola súťaž Mini-Maxi kde sa podarilo dosiahnuť výšku v poslednom kole potešiteľných 165 cm. Usporiadateľov teší záujem jazdeckej obce a vynovený skokový materiál s novou časomierou ,skvelou reštauráciou s chutnými jedlami je pre potešenie všetkých.

Ak zavítate do žrebčína v dňoch 4.- 5.aprila na Veľkonočné halové  preteky vo všestrannosti , môžte si zmerať sily v troch otvorených skokových súťažiach ,čí skúsiť ,,military,, s medzinárodnou účasťou.

Výsledky: Jarná cena, MDŽ Motěšicereklama 13D

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE